You Are Here: Home » ΠΟΛΙΤΙΚΑ » Υποψήφιοι Βουλευτές Κομμάτων 2012

Υποψήφιοι Βουλευτές Κομμάτων 2012

Υποψήφιοι Βουλευτές Κομμάτων 2012

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ   /

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΗΣ

 Χωρίς κανένα σχόλιο το parapolitika.gr δημοσιεύει τα ονόματα που διέρρευσαν οι επιτελείς της Δημοκρατικής Συμμαχίας, τα οποία θα μετέχουν στα ψηφοδέλτια του κόμματος ανά την Επικράτεια.

-ΑΙΤΩΛ/NIA:
Καπέρδας Βασίλης Φιλόλογος – οικονομολόγος – Πρώην Δημ. Παραβόλας, Νέστορας Φώτης Μηχανολόγος – ηλεκτρολόγος, Παϊσιος Χρήστος Δικηγόρος, Σιορίκης Γιώργος Στέλεχος εκπαίδευσης.

-ΑΡΤΑ: Παπαγεωργίου Γιώργος Ιατρός – πρώην υπουργός (στενός φίλος του Γ. Σουφλιά), Σκανδάλης Δημήτρης Δικηγόρος.

-ΑΧΑΪΑΣ: Καφέζας Αθανάσιος Δικηγόρος, Σουφλή Άννα Υπάλληλος ΙΚΑ, Τραχήλη Αθηνά Κτηνίατρος – Πρόεδρος Κτηνιάτρων Ελλάδος, Παλούμης Αθανάσιος Επιχειρηματίας, Φωτάκης Βασίλης Δημόσιος υπάλληλος.

-ΒΟΙΩΤΙΑ: Ανδρέου Γιώργος Δικηγόρος, μέλος του Π.Σ. της Συμμαχίας, Λύγγος Μιχάλης Δικηγόρος.

-ΔΡΑΜΑ: Ακουγιόνογλου Αριστόβουλος Επιχειρηματίας, Ραδιόπουλος Γρηγόρης Επιχειρηματίας, Στυλιανίδης Αθανάσιος Καθηγητής ΤΕΙ.

-ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ: Αντωνακάκης Σωκράτης ιατρός – χειρουργός, Βασιλειάδης Σταμάτης Οικονομολόγος, Τσαούσης Χρήστος Καθηγητής ειδικής αγωγής, Τσούλος Νίκος Εργολάβος.

-ΕΒΡΟΣ: Καλακίκος Παναγιώτης Α/ξκός ΕΛΑΣ, Τσιαγκανά Μαριάνθη Πολιτικός επιστήμων, Τσιακίρης Απόστολος Πολιτικός μηχανικός.

-ΖΑΚΥΝΘΟΣ: Πυλαρινού Ελένη εκπαιδευτικός.

-ΗΛΕΙΑ: Γεωργακόπουλος Γιώργος Φυσικός, Καραντώνης Τρύφωνας Δικηγόρος, Κοντόγιωργα Αννα Υπάλληλος ΔΕΗ – πρώην Αντιδήμαρχος Ανδραβίδας, Σοφιανός Βασίλης τέως Γεν. Δ/ντής Εμπορικής Τράπεζας.

-ΗΜΑΘΙΑ: Αυγέρος Αντώνης Δικηγόρος από τη Βέροια, Τζώρτζης Βασίλης Δικηγόρος από τη Νάουσα.

-ΙΩΑΝΝΙΝΑ: Γερασιμίδης Νικόλαος Εκπαιδευτικός, πρώην υποψήφιος βουλευτής, μέλος Π.Σ. της Συμμαχίας, Δεβελέγκας Ιωάννης Υποστράτηγος ε.α., Κοντός Δήμος Ελ. Επαγγελματίας, Τσάγκας Μιχάλης Λογιστής, Τύρου Αναστασία Ιστορικός τέχνης.

-ΚΑΡΔΙΤΣΑ: Γκαβογιάννης Κώστας Επιχειρηματίας, Ιωαννίδου Βάννα Δικηγόρος, Παπακώστας Δημήτρης Δικηγόρος – πρώην Δήμαρχος Αχελώου, Τσάβαλου Χριστίνα Αρχιτέκτων.

-ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Νάτσιου Μαρία Δημόσιος Υπάλληλος, Παπαδόπουλος Μιχάλης Ιατρός.

-ΚΕΡΚΥΡΑ: Μεταλληνός Γιώργος Οικονομολόγος, Σούκερας Γιώργος Δικηγόρος.

-ΚΥΚΛΑΔΕΣ: Δοκιμάκης Κων/νος Δικηγόρος, Νικολαϊδης Κωνσταντίνος Φαρμακοποιός – Μέλος ΔΣ φαρμακευτικού Συλλόγου.

-ΛΑΡΙΣΑ: Γιώτης Λάμπρος Ζωγράφος – Πρ. πολιτιστικού Συλλόγου, Γκουζιώκας Αποστόλης Γεωπόνος – Επιχειρηματίας – Εργολάβος Δημ. Εργων, Μπαρτζώκης Γιώργος Δικηγόρος, Νασίκας Αναστάσιος Οικονομολόγος – επιχειρηματίας, Σιαφαρίκα Αθηνά Πολιτικός Επιστήμων – Δικηγόρος.

-ΜΑΓΝΗΣΙΑ: Αντωνοπούλου Ελένη Επιχειρηματίας, Παπαδήμος Σταμάτης Γραφίστας, Παπαποστόλου Κωνσταντίνος Πολιτικός Μηχανικός, Σκούρας Βασίλης Πτέραρχος ε.α., Σκουτίδας Αντώνης Αγρότης, πρώην πρόεδρος ΕΑΣ Αλμυρού.

-ΠΙΕΡΙΑ: Μπαζάκος Ζαχαρίας Γεωπόνος, Παπαδοπούλου – Ζήκα Σοφία Εκπαιδευτικός, Χρυσανθόπουλος Γιώργος Ακαδημία καλαθοσφαίρισης.

-ΠΡΕΒΕΖΑ: Ζέρβα Βάνα Δικηγόρος, Ματσίρας Χρήστος Ιατρός.

-ΡΟΔΟΠΗ: Αχμέτ Ιλχαν Δικηγόρος – πρώην Βουλευτής, Γιαμουστάρη Μάγδα Εκπαιδευτικός, μέλος Π.Σ. της Συμμαχίας.

-ΣΕΡΡΕΣ: Αβραμίδης Γιώργος Δικηγόρος, Κολύβα Ευθυμία Δικηγόρος – Πρώην Νομ. Σύμβουλος, Σταματίου Πόπη – Πηνελόπη Ιατρός – παιδίατρος, Χατζηβασιλείου Αναστάσιος πολιτικός επιστήμων.
-ΤΡΙΚΑΛΑ: Γατζούλας Γιώργος Επιειρηματίας, Δήμου Αθανασία Οικονομολόγος, Καλύβας Αθανάσιος Αγροτοσυνδικαλιστής, Κοτρόνης Κωνσταντίνος συνταξ. υπάλληλος ΟΤΕ.
-ΦΘΙΩΤΙΔΑ: Κυρμανίδης Ηλίας Δικηγόρος, Κωστάρας Σπύρος Λογιστής, Συλεούνη Βασιλική Εκπαιδευτικός, Τσαντήλας Θάνος Δικηγόρος.
-ΦΩΚΙΔΑ: Ευσταθίου Κωνσταντίνος Φυσιοθεραπευτής, Παπαλάιος Αριστείδης Συμβολαιογράφος.
-ΦΛΩΡΙΝΑ: Ιωαννίδης Ευάγγελος Δικηγόρος, Καραγκιοζίδης Θ. Εκπαιδευτικός, Ναλπαντίδης Λάζαρος Επιχειρηματίας.
-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ: Ματζούφας Κωνσταντίνος Ελ. Επαγγελματίας, Νοταρίδου – Ησαιλίδου Μαρίνα Επιχειρηματίας.
-Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Γιώργος ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΟΥ Σταυρούλα ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ, ΛΑΓΟΥΔΑΚΟΣ Γιάννης ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΟΥΖΑΚΗΣ Βασίλης ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΔΗΓΩΝ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γιώργος ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ.
-Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ, ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ – ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΙΚΑ, ΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΕΙ, ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ – ΒΑΡΚΑ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΟΣ-ΒΙΟΠΑΘΟΛΟΓΟΣ, ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ.
-Α’ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΝΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΒΙΔΑΛΗ ΡΟΖΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ, ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΝΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΚΛΕΙΤΟΥ ΛΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΚΛΟΚΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΚΟΦΙΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΒΟ, ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΧΑΛΙΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ.
-Β’ ΑΘΗΝΩΝ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Κ.Ε. ΔΗΜΣΥΜ, ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΡΕΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΓΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΡΑΜ, ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ, ΚΑΜΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ, ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δ/ΝΤΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΝΤΑΝΙΕΛ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΝ/ΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ, ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΣΙΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ, ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΒΕΡΑ ΙΔΡΥΜΑΚΡΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ, ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ, ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΟΛΓΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ, ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
-ΑΤΤΙΚΗΣ: ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΣΥΜ, ΚΩΦΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ, ΚΑΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΘΕΜΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΣΑΡΚΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΔΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Μ.Ε., ΚΟΛΛΙΑ ΒΑΣΩ ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, ΜΕΛΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΣΥΜ.

 

ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ   / ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΗΣ

 

ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2012

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ -ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ ε.α.

2

ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

3

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ-ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

5

ΚΟΤΡΟΛΟΥ-ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

6

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

7

ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΑΕΔ

8

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛ/ΓΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ

9

ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ-ΙΑΤΡΟΣ

10

ΣΕΡΕΠΙΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

11

ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ-ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑ

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

3

ΣΑΛΕΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ

4

ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ

5

ΛΟΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΟΣ

           ΑΡΚΑΔΙΑ

1

ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

2

ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

4

ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ

5

ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

         ΑΡΤΑ

1

ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

3

ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

4

ΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

5

ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ

ΑΧΑΪΑ

1

ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ε.α., Πρώην ΑΓΕΝ

2

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

4

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

5

ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ΕΛ.ΑΣ. ε.α.

6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

7

ΠΑΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

8

ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

9

ΝΤΖΕΛΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

10

ΡΑΓΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

11

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΣΥΜΒ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

12

ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1

ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

2

ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΕΜΠΟΡΟΣ

3

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

4

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5

ΜΑΥΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

6

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2

ΤΣΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ε.α.

3

ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ

ΔΡΑΜΑΣ

1

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ Δ/ΝΤΗΣ Ε.Α.

2

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΝΤΑΪΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΤΖΙΜΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

5

ΤΣΕΠΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1

ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ

2

ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΤΙΜΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

4

ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΚΔΟΤΗΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

5

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

6

ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

7

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΕΒΡΟΥ

1

ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ

2

ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΔΗΜΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ

4

ΚΑΡΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ ΜΑΙΑ

5

ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

6

ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

 

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

1

ΑΡΜΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ

2

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

3

ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΠΙΤΙΜΟΣ Δ/ΝΤΗΣ ΟΙΚ. ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΕΥΒΟΙΑΣ

1

ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΗΧ/ΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε.

2

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΛΑΪΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) ΓΕΩΛΟΓΟΣ ΕΡΓΟΛΗΠΤΡΙΑ Δ.Ε.

4

ΛΙΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

5

ΞΑΡΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΗΣ

6

ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7

ΡΕΤΣΑ ΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

8

ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1

ΓΑΣΠΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

2

ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ε.α.

3

ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

 ΗΛΕΙΑΣ

1

ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ

2

ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΚΟΛΑΪΤΗ ΣΟΦΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ

5

ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

7

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

8

ΧΙΟΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΗΜΑΘΙΑΣ

1

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

2

ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ

3

ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΚΠ/ΚΟΣ

4

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΖΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

5

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

6

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

4

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

5

ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

6

ΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7

ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

8

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΔΟΤΗΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

9

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

10

ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

11

ΣΚΟΥΒΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

12

ΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΛΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ ΤΕ-ΔΕΗ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1

ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2

ΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ-ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΣ

3

ΠΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

                ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΝΑ-ΜΙΣΕΛ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΝΟΜΙΚΟΣ

2

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

4

ΣΙΑΚΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ

5

ΤΑΣΟΥΛΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

6

ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΜΠΟΡΟΣ

7

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

              ΚΑΒΑΛΑΣ

1

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

2

ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

3

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

4

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ

5

ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

6

ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ-ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

                 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΠΡΑΝΤΖΟΥ-ΚΑΦΦΕ ΧΑΪΔΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ

4

ΣΙΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5

ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΝΟΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6

ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

7

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ

2

ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

4

ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1

ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΧΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ Π.Ν. ε.α.

2

ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΜΑΚΡΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

4

ΣΑΓΙΑΔΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

5

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΑΤΡΟΣ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1

ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΚΠ/ΚΟΣ

2

ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ ΜΗΧ/ΓΟΣ

3

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

1

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΠΑΓΓ. ΣΧΟΛΗΣ

5

ΣΥΜΠΙΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

2

ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

1

ΒΑΧΤΣΙΑΒΑΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

2

ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ-ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

3

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

6

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

7

ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΣΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1

ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ-ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ

2

ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

3

ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

4

ΚΟΡΚΑ ΑΘΗΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

5

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

6

ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΜΠ

 ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1

ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

2

ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

4

ΜΟΝΟΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ-ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ

5

ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΡΑΝΙΑ ΜΑΙΑ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

2

ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΚΑΡΥΤΣΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

4

ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

5

ΣΤΕΡΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

1

ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

2

ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

4

ΖΑΧΕΙΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

5

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

6

ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ε.α.

7

ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

8

ΚΑΡΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

9

ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

10

ΝΤΟΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

11

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

1

ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

2

ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

3

ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

4

ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΛΕΣΒΟΥ

1

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

2

ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΟΛΥ) ΙΑΤΡΟΣ

3

ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΜΠ

4

ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΟΛΓΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

5

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΧΙΝΑΥΑΡΧΟΣ ε.α.

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1

ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, τ. ΛΕΚΤΩΡ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

2

ΛΑΖΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ

 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1

ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΔ

2

ΚΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΜΑΚΡΗ ΖΕΤΤΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΜΠΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ-ΓΕΩΠΟΝΟΣ

5

ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

6

ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

7

ΣΟΥΡΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1

ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΔ

2

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

3

ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ

4

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

6

ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ

7

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΞΑΝΘΗΣ

1

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

2

ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

4

ΜΠΑΤΑΚ ΣΑΜΠΑΝ ΕΜΠΟΡΟΣ

5

ΠΕΤΣΕΝΙΚ ΑΔΝΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ

1

ΒΑΜΒΑΚΗ ΑΝΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ

2

ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΝΟΥΣΥΚΗΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ ΟΤΕ

4

ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

5

ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ

6

ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

1

ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

4

ΜΑΝΗ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5

ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ

6

ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2

ΠΗΛΙΟΥ ΑΝΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

3

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΕΛ.ΑΣ.

4

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

 ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

4

ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

ΡΟΔΟΠΗ

1

ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΕΜΙΝΟΓΛΟΥ ΜΕΜΕΤ ΙΑΤΡΟΣ

4

ΙΜΑΜ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΣΜΑΗΛ ΕΡΧΑΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

5

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΣΑΜΟΥ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

         ΣΕΡΡΩΝ

1

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

2

ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

4

ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

5

ΜΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ MARKETING

6

ΜΗΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ

7

ΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

8

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

9

ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΛ.ΑΣ ε.α.

2

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

3

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΛΗΔΑ) ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

4

ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ

5

ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

6

ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ

7

ΤΖΟΥΡΒΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

1

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2

ΜΑΚΡΗ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

3

ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ

4

ΜΠΡΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5

ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

6

ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

7

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1

ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΙΔ. ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΓΡ. ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

4

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΑΕΔ

ΦΩΚΙΔΑΣ

1

ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

3

ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1

ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

2

ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

3

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΠΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

5

ΠΑΠΑΜΕΤΗ ΟΛΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ

1

ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

2

ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

3

ΓΥΠΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΩΗΝ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

4

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ

5

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

6

ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΠΑ

 ΧΙΟΥ

1

ΚΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ

2

ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ-ΣΟΔΗ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ-ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

4

ΤΖΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

 Α” ΑΘΗΝΩΝ

1

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

2

ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

3

ΑΡΙΣΤΟΠΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Ο.Α.

4

ΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ (ΜΑΙΗ) ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

5

ΖΕΒΟΛΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

7

ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ

8

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

9

ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ

10

ΚΟΡΑΧΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

11

ΛΑΖΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΛΕΙΩ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

12

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΑΝΤΡΙΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

13

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

14

ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ

15

ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

16

ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

17

ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

18

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

19

ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

20

ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

21

ΨΥΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

    Β” ΑΘΗΝΩΝ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ – ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

3

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ

4

ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5

ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

6

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΑΕ

7

ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

8

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΚΑΡΤΣΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

9

ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

10

ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

11

ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ

12

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΝΑΥΠΗΓΟΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

13

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΔΩΝΙΣ ΕΚΔΟΤΗΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

14

ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

15

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

16

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΗΣ

17

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

18

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

19

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

20

ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

21

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ

22

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

23

ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΙΑΤΡΟΣ – ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ

24

ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

25

ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗ-ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

26

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

27

ΜΠΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ

28

ΜΠΡΟΥΜΑ-ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

29

ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

30

ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

31

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

32

ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΑΤΡΟΣ

33

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

34

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

35

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

36

ΠΑΡΡΗΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΩΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

37

ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΟΛΓΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

38

ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΒΥΡΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

39

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

40

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

41

ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

42

ΦΩΤΟΥ ΕΥΗ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

43

ΧΑΛΙΩΤΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (ΜΕΜΑ) ΣΟΛΙΣΤ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ

44

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΡΕΝΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ – ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ

45

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

46

ΨΥΧΟΥΛΑ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α” ΠΕΙΡΑΙΑ & ΝΗΣΩΝ

1

ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ

2

ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

4

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

5

ΤΣΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

6

ΡΟΥΣΣΟΥ ΖΩΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

7

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

8

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗ – ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΙΑΝΟΥ

Β” ΠΕΙΡΑΙΑ

1

ΒΟΪΔΟΝΙΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2

ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ

3

ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Λ.Σ.

4

ΚΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

5

ΚΡΑΝΙΔΩΤΗΣ ΦΑΗΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

6

ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

8

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

9

ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

10

ΣΑΜΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

11

ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

1

ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

2

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

3

ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΓΑΚΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

5

ΔΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

6

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΜΟΥΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

7

ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

8

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

9

ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

10

ΛΟΥΚΑ ΙΣΜΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

11

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ

12

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ

13

ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

14

ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΥΠΑΛ. ΟΤΕ

15

ΧΑΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

2

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΔΑΦΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

3

ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ

4

ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

5

ΔΙΑΛΥΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ

6

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

7

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

8

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

9

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

10

ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

11

ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

12

ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

13

ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

14

ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

15

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΟΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

16

ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

17

ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

18

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

19

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ – ΕΠΙΧ/ΤΙΑΣ

20

ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

B” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

2

ΓΡΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

3

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΑΤΡΟΣ

4

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

5

ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6

ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΞΞΙΑΡΧΟΣ ε.α. – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

7

ΠΑΝΤΟΥΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

8

ΡΕΓΚΟΥΖΑΣ ΑΔΑΜ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

9

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

 

  ΠΑΣΟΚ ΕΚΛΟΓΕΣ / ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ

 ΠΕ Πέλλας

1.  Αλεξανδρίδου Ραχήλ

2.  Γιουματζίδης Βασίλειος

3.  Κεχαγιάς Σωτήριος

4.  Μουμτζιδέλης Θωμάς

5.  Παρούτογλου Νικόλαος

6.  Τζάκρη Θεοδώρα

ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Α’ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΖΑΚΟΛΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΥΛΕΑ ΡΟΗ

ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Β’ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΙΛΕΝΑ

ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΒΕΡΟΥΛΗ ΑΝΝΑ

ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ

ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΟΝΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΔΡΕΤΑ ΑΘΗΝΑ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΖΕΡΒΑ ΓΚΙΟΥΡΤΣΙΑΝ ΕΛΕΝΗ

ΖΗΣΗ ΡΟΔΟΥΛΑ

ΖΙΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ

ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΙΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΥΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΥΣΤΟΥ ΜΑΡΙΖΑ

ΜΠΕΚΟΥ ΕΦΗ

ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΝΤΑΛΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΖΑ

ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ–ΕΡΝΕΣΤΟΣ

ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΧΥΤΗΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΔΑΡΣΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΥΝΤΖΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΓΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΜΥΡΓΙΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΤΤΙΚΗ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΡΑΨΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ

ΛΙΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΞΑΔΑΧΤΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΚΑΙΛΗ ΕΥΑ

ΚΑΛΠΑΖΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΙΓΓΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΙΝΑΝΑ ΜΑΡΘΑ

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΓΚΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΥΡΩΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ

ΤΣΙΟΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ

ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΕΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΡΤΑ

ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΧΑΜΠΙΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΧΑΙΑ

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ

ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΜΑΡΙΛΙΑ

ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΟΥΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΚΟΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΝΤΙΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΣΟΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΡΑΜΑ

ΑΗΔΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΖΩΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΦΤΑΚΛΑΚΗ ΛΙΤΣΑ

ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΒΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΕΝΤΑΡΗ – ΤΕΝΤΕ ΟΛΓΑ

ΤΑΡΤΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΕΥΒΟΙΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΠΕΡΛΕΠΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΗΛΕΙΑ

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΨΑΡΡΟΥ ΜΕΓΔΑΛΙΝΗ

ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΗΜΑΘΙΑ

ΓΙΚΟΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

ΣΚΡΑΦΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΙΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΟΓΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

ΚΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΝΤΟΥΛΙΑ ΠΕΡΣΗ

ΚΑΒΑΛΑ

ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΚΕΒΡΕΚΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΝΤΟΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΠΕΤΣΑ ΑΘΗΝΑ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

ΖΗΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΑΤΣΟΥΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΝΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΕΤΣΑΛΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΓΚΕΡΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΕΓΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΛΑΡΙΣΑ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΛΑΚΩΝΙΑ

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΛΑΣΙΘΙ

ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΕΣΒΟΣ

ΣΗΦΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΨΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΕΥΚΑΔΑ

ΚΑΡΑΒΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΛΙΛΗ)

ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)

ΚΑΛΟΓΕΡΕΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΚΟΥΣΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΦΩΚΙΔΑ

ΜΑΝΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΙΕΡΙΑ

ΜΑΛΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΕΡΟΛΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΑ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΣΜΠΟΝΙΑ ΑΓΝΗ

ΚΑΤΣΙΠΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΟΘΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΣΑΜΟΣ

ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΣΕΡΡΕΣ

ΓΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΑΡΟΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΛΚΑΦΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΤΙΝΤΗ ΧΡΥΣΑ

ΓΑΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔΡΙΒΕΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΧΑΝΙΑ

ΒΑΛΥΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΤΧΙΟΣ

ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΕΣ 2012

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟΥ   ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ   ΕΛΛΑΔΑΣ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

1 ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Μέλος της ΚΕ, ΓΓ του Παγκόσμιου Συμβουλίου Ειρήνης, περιφερειακός σύμβουλος Αττικής, Βουλευτής
2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Καθηγητής Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
3 ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γραμματέας του ΚΣ της ΚΝΕ
4 ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Τραπεζοϋπάλληλος, Μέλος της  ΕΠ Αττικής, συνδικαλίστρια Τραπεζών, στέλεχος ΠΑΜΕ
5 ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Θεσσαλονίκης, Εκτελεστική Γραμματεία της ΓΣΕΕ,
Γενικός Γραμματέας του ΕΚ Θεσσαλονίκης
6 ΜΑΪΛΗΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Μέλος της ΚΕ, υπεύθυνος Γραφείου Τύπου και του Τμήματος Ιστορίας της ΚΕ
7 ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δημοσιογράφος του «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ»
8 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ  ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) Αντιπρόεδρος της Βουλής, ΓΓ της ΕΕΔΥΕ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Μηχανολόγος μηχανικός, Μέλος της ΚΕ, υπεύθυνος του Τμήματος Οικονομίας της ΚΕ
10 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μέλος της ΚΕ και του Γραφείου Αττικής, Βουλευτής
11 ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Βουλευτής
12ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μέλος του ΠΓ της ΚΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Α΄ ΑΘΗΝΑΣ

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΑ Ιδιωτική Υπάλληλος, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Γονέων Αθήνας
2 ΒΑΪΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ Λογιστής, Μέλος του ΚΣ της ΚΝΕ
3 ΒΕΡΑ ΛΥΔΙΑ Διαμερισματική Σύμβουλος στο Α’ Διαμέρισμα Αθήνας
4 ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ Τραπεζοϋπάλληλος, Μέλος ΔΣ κλαδικού Σωματείου Χρηματοπιστωτικού
5 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Βιοτέχνης, Πρόεδρος ΟΒΣΑ (ΠΑΣΕΒΕ)
6 ΓΑΡΔΟΥΝΗ ΤΟΝΙΑ Διαμερισματική Σύμβουλος Αθήνας, Μέλος Συμβουλίου Περιοχής ΚΝΕ
7 ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ Οικοδόμος, Μέλος ΔΣ Ομοσπ. Οικοδόμων, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
8 ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) Δημοσιογράφος, Βουλευτής
9 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Λογιστής, Δημοτικός Σύμβουλος Αθήνας, Μέλος της Κ.Ε.Ο.Ε. του ΚΚΕ
10 ΜΑΜΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αυτοαπασχ. Ξυλουργός, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
11 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γραμματέας Παγκόσμιας Συνδικαλιστικής Ομοσπονδίας, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
12 ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Ηθοποιός
13 ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) Επόπτρια Δημόσιας Υγείας, Μέλος Δ.Σ. Ομοσπονδίας
14 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων
15 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ Κοινωνική Λειτουργός, Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικής Κλινικής και Δ.Σ. ΟΣΝΙΕ
16 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Μουσικός, Πρόεδρος Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου
17 ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Υπάλληλος ΟΤΕ, Μέλος του Δ.Σ. της ΟΜΕ – ΟΤΕ
18 ΣΕΦΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ιδιωτική Υπάλληλος
19 ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Καρδιολόγος, Πρόεδρος Σωματείου Ευαγγελισμού
20 ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Εμποροϋπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων
21 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δημοσιογράφος

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

B΄ ΑΘΗΝΑΣ

1 ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γενική Γραμματέας της ΚΕ του ΚΚΕ
2 ΑΡΑΠΗ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) Δικηγόρος, Πρώην Βουλευτής
3 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Αρχιτέκτονας
4 ΒΕΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ Μηχανοδηγός ΟΣΕ, Συνδικαλιστής στον ΟΣΕ
5 ΒΗΤΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ταχυδρόμος, Μέλος Δ.Σ. Σωματείου, Δημοτικός Σύμβουλος
6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ Ανεργη, Μέλος Δ.Σ. Ομοσπονδίας Γονέων
7 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δικηγόρος
8 ΔΡΙΜΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Δασκάλα, Μέλος ΔΣ της  ΔΟΕ
9 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΒΕ τυπογράφος
10 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Εμπορος, Πρόεδρος Ενωσης ΕΒΕ Αγ. Δημητρίου
11 ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΟΥΛΑ) Δημοσιογράφος, Δημοτικός Σύμβουλος Χαλανδρίου
12 ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ξενοδοχοϋπάλληλος, Μέλος Δ.Σ. ΕΚΑ, Μέλος Ε.Γ. ΠΑΜΕ, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
13 ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Οδηγός ΕΘΕΛ, Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Οδηγών ΕΘΕΛ
14 ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συνταξιούχων ΙΚΑ, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
15 ΚΡΟΚΙΔΗ ΛΙΝΑ Δικηγόρος, Υπεύθυνη του Τμήματος της ΚΕ Δημοκρατικών Ελευθεριών, Δικαιωμάτων Μεταναστών & Δικαιοσύνης
16 ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οδηγός ΦΑΓΕ, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Τροφίμων-Ποτών, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
17 ΜΑΜΑΛΗ ΒΑΣΩ Εργάτρια
18 ΜΑΡΓΑΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεργος, Λαϊκή Επιτροπή Περιστερίου
19 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΒΕ, Παν. Γραμματεία ΠΑΣΕΒΕ
20 ΜΕΘΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων,  Γενική Γραμματέας της ΠΟΕΔΗΝ
21 ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Εργάτρια ιματισμού, Πρόεδρος Σωματείου ΚΙΔΕ,
22 ΜΠΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δάσκαλος
23 ΜΠΟΥΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ Εμποροϋπάλληλος, Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων, Μέλος Συμβουλίου Περιοχής ΚΝΕ
24 ΜΥΤΙΛΗΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εργάτης ΠΥΡΚΑΛ, Πρόεδρος Σωματείου Μετάλλου Αττικής
25 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Αρχιτέκτονας
26 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γιατρός στο ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ, Βουλευτής,
27 ΠΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Οικοδόμος, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Οικοδόμων
28 ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Επικεφαλής ΠΑΜΕ, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
29 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Πρόεδρος Σωματείου Φαρμάκου Αττικής
30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ιστορικός, Ιδιωτική Υπάλληλος
31 ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ψυχίατρος
32 ΡΟΓΚΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Τραπεζοϋπάλληλος, Μέλος Γραμματείας Γυναικών ΠΑΜΕ Αθήνας
33 ΣΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ιδιωτική Υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Αιγάλεω
34 ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δικηγόρος, Μέλος Προεδρείου ΟΓΕ
35 ΣΟΥΛΤΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Κλινικών
36 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Φαρμάκου
37 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
38 ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σεισμολόγος – ερευνητής, Πρόεδρος ΕΕΔΥΕ
39 ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εργάτης ΣΟΦΤΕΞ, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Τύπου – Χάρτου
40 ΤΟΛΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ Χημικός στην ΕΚΟ
41 ΤΣΙΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Οδοντίατρος, Δημοτικός Σύμβουλος Ιλίου
42 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Βουλευτής, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
43 ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Τραπεζοϋπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Χρηματοπιστωτικού
44 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Εργαζόμενος στο Αγ. Ολγα, Μέλος Συντονιστικής Επιτροπής Αναπήρων
45 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Εργαζόμενη στο ΥΠΑΑΤ, Μέλος ΔΣ Σωματείου
46 ΨΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ταξιτζής, Μέλος Δ.Σ. Ιδιοκτητών Ταξί

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1 ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γενική Γραμματέας της ΚΕ του ΚΚΕ
2 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εκπαιδευτικός, Πρόεδρος Α΄ ΕΛΜΕ
3 ΒΑΛΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δικηγόρος
4 ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Εργατοτεχνίτης ΟΤΑ, Μέλος ΚΕ
5 ΒΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΒΕ
6 ΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εκπαιδευτικός
7 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Πανεπιστημιακός, Βουλευτής
8 ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ  ΟΥΡΑΝΙΑ Αυτοαπασχολούμενη
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Μέλος του ΠΓ της ΚΕ
10 ΜΑΓΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Πρόεδρος Σωματείου Υπαλ/λων Συμβολαιογραφείων
11 ΜΑΛΛΙΑ-ΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ Φοιτήτρια
12 ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιατρός, Μέλος ΔΣ ΕΝΙΘ
13 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Λογίστρια
14 ΝΙΚΟΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) Μηχανικός
15 ΠΑΠΑΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γραμματέας Συνδικάτου Οικοδόμων
16 ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ Αυτοαπασχολούμενη
17 ΤΗΛΙΚΙΔΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ Εκπαιδευτικός, εργ. ΤΕΙ
18 ΤΣΑΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εμποροϋπάλληλος, Ομοσπονδία Ιδ. Υπαλλήλων
19 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Επισιτισμού
20 ΧΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Δικηγόρος

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

B΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1 ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Ηθοποιός
2 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κτηνίατρος,  Βουλευτής
3 ΚΥΓΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Εκπαιδευτικός στην Ιδ. Εκπαίδευση, Μέλος ΚΣ ΚΝΕ
4 ΜΑΑΪΤΑ ΤΖΑΜΑΛ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ Υπ. Διδάκτωρας
5 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Εκπαιδευτικός
6 ΠΕΡΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αυτοαπασχολούμενος
7 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Αυτοαπασχολούμενος
8 ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Εκπαιδευτικός στην ιδ. Εκπαίδευση
9 ΡΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ

1 ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) Λογίστρια, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Λογιστών
2 ΚΟΝΤΑΞΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) Εμποροϋπάλληλος
3 ΚΥΖΙΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ –  ΟΛΥΜΠΙΑ Δασκάλα, Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Δασκάλων
4 ΜΑΡΟΥΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Εκπαιδευτικός Πληροφορικής,
Μέλος του Γραφείου του ΚΣ της ΚΝΕ,  Γραμματέας Σ.Π. Αττικής
5 ΜΟΦΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΒΕ συνεργείο αυτοκινήτων, Πρόεδρος ΣΙΣΕΜΑ,
Δημοτικός Σύμβουλος Πειραιά
6 ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Καθηγητής, Μέλος της Ιδεολογικής Επιτροπής της ΚΕ του ΚΚΕ
7 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, Δημοτική Σύμβουλος Πειραιά
8 ΤΣΙΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Πρόεδρος ΠΕΜΕΝ, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ

1 ΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ Οικιακά, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Γονέων Πειραιά, Μέλος Δ.Σ. ΑΣΓΜΕ
2 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ναυτεργάτης Μηχανικός, Γενικός Γραμματέας ΠΕΜΕΝ, Μέλος Δ.Σ. Ε.Κ. Πειραιά
3 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ Δημοσιογράφος «Ρ», Δημοτικός Σύμβουλος Περάματος
4 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Κερατσινίου
5 ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Βιομηχανικός εργάτης, Συνδικάτο Τροφίμων-Ποτών, Ομοσπονδία
6 ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) Αργυροχρυσοχόος, Μέλος του Προεδρείου της ΟΓΕ
7 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ Γεωπόνος, Επικεφαλής Τμήματος Αγροτικής Πολιτικής,
Βουλευτής, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
8 ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Βιομηχανικός εργάτης, Πρόεδρος Ε.Κ. Πειραιά
9 ΠΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Καθηγητής, Μέλος του Δ.Σ. της ΟΛΜΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Κερατσινίου
10 ΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ Αυτοαπασχ. Γιατρός
11 ΠΟΥΛΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Μεταλλεργάτης, Πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου Πειραιά ΠΟΕΜ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

1 ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Νοσηλευτής, Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Θριάσιου, μέλος Δ.Σ. ΠΟΕΔΗΝ
2 ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δικηγόρος, Βουλευτής, Μέλος του Γραφείου του ΚΣ της ΚΝΕ
3 ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ  και του Τμήματος ΕΒΕ
4 ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΤΕΥΚΡΟΣ Οδηγός
5 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Μεταλλεργάτης Πρόεδρος ΜΑΣΙΝΑ, Μέλος Δ.Σ. Ομοσπονδίας Μετάλλου
6 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Ιδιωτική Υπάλληλος
7 ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Φάρμακο ΣΥΝΦΑ
8 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Συνταξιούχος Μεταλλεργάτης
9 ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ Οικοδόμος, Πρόεδρος Ε.Κ. Λαυρίου, Ομοσπονδία Οικοδόμων
10 ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Καζίνο Πάρνηθας
11 ΤΟΠΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γιατρός ΕΟΠΠΥ (πνευμονολόγος)
12 ΤΡΙΓΑΖΗ ΑΣΤΕΡΩ Δικηγόρος
13 ΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Συνταξιούχος Μεταλλεργάτης, Δημοτικός Σύμβουλος Ζεφυρίου
14 ΧΑΙΡΙΚΑΚΗ – ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) Ιδιωτική Υπάλληλος
15 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Λογιστής, Μέλος Δ.Σ. Ομοσπονδίας Λογιστών

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Σέρρες

1 ΔΗΜΙΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Βιομηχανικός εργάτης
2 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εκπαιδευτικός, Εργαζ.  σε φροντιστήριο
3 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Αγρότης
4 ΠΑΝΤΑΖΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ανεργη
5 ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΡΜΟΦΥΛΗ (ΦΙΛΙΩ) Εργαζόμενη στη ΔΕΥΑΣ
6 ΣΕΡΕΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Υπ.Διδάκτωρας
7 ΣΙΔΕΡΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΛΙΑΝΝΑ)
8 ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΕΦΗ Γιατρός (άνεργη)
9 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ελεύθερος επαγγελματίας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Χαλκιδική

1 ΝΟΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εκπαιδευτικός, Μέλος Ε.Ε. ΑΔΕΔΥ
2 ΠΑΡΘΕΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Οικοδόμος
3 ΠΟΤΙΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) Μελισσοκόμος
4 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τοπογράφος
5 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Κιλκίς

1 ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Εμποροϋπάλληλος, Βουλευτής
2 ΟΡΓΑΝΤΖΗΣ ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ (ΑΚΗΣ) Συνταξιούχος, Δημοτικός Σύμβουλος
3 ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αρχιτέκτονας
4 ΧΑΛΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φαρμακοποιός
5 ΧΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ Ανεργη

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Πέλλα

1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γιατρός
2 ΓΙΩΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αγρότης
3 ΔΡΟΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Συνταξιούχος
4 ΚΑΝΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δικηγόρος
5 ΦΟΥΝΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Συνταξιούχος ΔΕΗ
6 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Λογίστρια, Ελ. επαγγελματίας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Ημαθία

1 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ Λογίστρια
2 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιατρός
3 ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αυτοαπασχολούμενος
4 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Λογίστρια
5 ΤΑΜΠΑΚΗ-ΣΟΦΡΟΝΩΦ ΙΩΑΝΝΑ Συνταξιούχος δασκάλα
6 ΤΣΙΤΣΗΣ ΣΑΚΗΣ Κλωστοϋφαντουργός, Πρόεδρος ΕΚ Νάουσας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Πιερία

1 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Ελεύθερος επαγγελματίας
2 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ταξιτζής
3 ΣΑΛΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δικηγόρος
4 ΣΚΟΥΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Αγρότης
6 ΦΟΥΚΗ – ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ)

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΛΕΣΒΟΥ

1 ΑΝΤΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Συνταξιούχος Νοσηλεύτρια
2 ΔΟΥΚΑΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) Εκπαιδευτικός, Μέλος Γενικού Συμβουλίου ΑΔΕΔΥ
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κτηνοτρόφος, Πρόεδρος Αγροτικού Συνεταιρισμού ΚΑΠΗΣ
4 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Μηχανικός Περιβάλλοντος, Μέλος Δ.Σ. Επισιτισμού Λέσβου
5 ΠΙΝΑΚΟΣ  ΦΩΤΙΟΣ Πολιτικός Μηχανικός

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΧΙΟΥ

1 ΖΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Συνταξιούχος
2 ΜΙΧΑΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ναυτεργάτης, Μέλος ΔΣ Σωματείων Μαγείρων ΕΝ
3 ΠΑΠΟΥΡΤΖΗ-ΞΥΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) Δικηγόρος
4 ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δάσκαλος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Χίου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΣΑΜΟΥ – ΙΚΑΡΙΑΣ

1 ΛΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ιδιωτ. Υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Ικαρίας
2 ΜΑΥΡΑΤΖΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γιατρός, Δημοτικός Σύμβουλος Σάμου
3 ΠΟΘΑ  ΔΙΑΣΙΝΙΩ Ανεργη, Γραμματέας Νομαρχιακού Συμβουλίου ΚΝΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1 ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Διδάκτωρ Πολιτικών Επιστημών – Ιστορικός
2 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ  ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) Ηθοποιός, Μέλος ΔΣ Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών
3 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ  ΙΑΚΩΒΟΣ Συνταξιούχος ΝΑΤ
4 ΣΙΓΑΛΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Συνταξιούχος, Περιφερειακός Σύμβουλος Ν. Αιγαίου
5 ΨΑΡΡΑ  ΕΥΔΟΚΙΑ Συνταξιούχος δασκάλα, Δημοτικός Σύμβουλος Νάξου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1 ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Μαθηματικός, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Ιδιοκτητών Φροντιστηρίων Ρόδου,
Μέλος Τοπικής Επιτροπής ΠΑΣΕΒΕ Ρόδου
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ξενοδοχοϋπάλληλος, Μέλος ΔΣ Ξενοδοχοϋπαλλήλων Ρόδου, Μέλος ΔΣ Εργ. Κέντρου Ρόδου
3 ΜΑΚΡΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) Ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Εργ. Κέντρου Κω, Δημ. Σύμβουλος Κω,
Μέλος ΔΣ Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Κω
4 ΠΟΤΣΟΣ  ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) Ιδιωτικός Υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Ρόδου, μέλος ΔΣ Ιδιωτ. Υπαλλήλων Ρόδου,
Μέλος ΔΣ Εργ. Κέντρου Ρόδου
5 ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αγρότης, Πρόεδρος Αγροτικού Συνεταιρισμού Κτηνοτρόφων Καδραμαινας Κω,
Πρόεδρος Διοικούσας Επιτροπής Αγροτικού Συλλόγου Κω
6 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ  ΜΑΡΙΑ Υπάλληλος ΟΤΑ, Μέλος ΔΣ Υπαλλήλων ΟΤΑ Ρόδου
7 ΧΟΥΛΗΣ  ΣΑΚΗΣ Ανεργος, Πτυχιούχος Τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΕΒΡΟΥ

1
ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
Συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Ορεστιάδας
2
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
Γιατρός Πανεπιστημιακός, Δημοτικός Σύμβουλος
3
ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ
Εκπαιδευτικός, Μέλος ΔΣ Α’ ΕΛΜΕ
4
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αγρότης, Συνδικαλιστής ΠΑΣΥ
5
ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
Ιδιωτική Υπάλληλος – Λογοθεραπεύτρια, Μέλος Συμβουλίου Περιοχής ΚΝΕ
6
ΤΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γεωπόνος ΕΒΕ, Περιφερειακός Σύμβουλος

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ

1
ΚΑΔΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εκπαιδευτικός
2
ΚΕΡΑΤΖΗ ΙΜΠΡΑΧΗΜ
Αρχιτέκτονας
3
ΣΠΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Οδοντίατρος
4
ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ιδιωτική Υπάλληλος, Μέλος Συμβουλίου Περιοχής ΚΝΕ
5
ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γιατρός, Δημοτικός Σύμβουλος Κομοτηνής

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΞΑΝΘΗΣ

1 ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΕ
2 ΕΦΕΝΤΗ ΧΑΣΑΝ Οικοδόμος
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Εκπαιδευτικός
4
ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πανεπιστημιακός, Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
5
ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ιδιωτικός Υπάλληλος – ΠΑΜΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

1
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
2
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
Συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καβάλας
3
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΒΕ, ΠΑΣΕΒΕ
4
ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Εκπαιδευτικός, Περιφερειακός Σύμβουλος
5 ΠΡΑΣΙΔΟΥ ΤΖΕΝΗ Ιδιωτικός Υπάλληλος, ΟΓΕ
6
ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΒΕ – Αγρότης, Δημοτικός Σύμβουλος Θάσου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΔΡΑΜΑΣ

2
ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΒΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Δράμας
3 ΜΠΑΜΠΛΑ ΣΤΕΛΛΑ Εκπαιδευτικός
4 ΜΠΙΜΠΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΒΕ, Μέλος Γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ Δράμας
1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αγρότης, ΠΑΣΥ
5 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Εργάτης, ΠΑΜΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γιατρός
2 ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος
3 ΚΑΛΤΣΟΥΛΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γιατρός
4 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Οικοδόμος, Πρόεδρος Οικοδόμων
5 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Αγρότης, Πρόεδρος ΟΑΣ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
7 ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Μέλος της ΚΝΕ
8 ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γιατρός, Πρόεδρος της Ενωσης Γονέων
9 ΜΩΡΑΪΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αγρότης, Βουλευτής
10 ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Εμπορος
11 ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ  ΜΑΡΙΑ Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΑΡΤΑΣ

1 ΑΛΙΦΤΗΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εργάτης, Αχτίδα Αρτας-Φιλιπιάδας
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Οικοδόμος, Πρόεδρος ΕΚ Αρτας
3 ΖΟΡΜΠΑ – ΖΙΩΒΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΡΙΤΑ) Φαρμακοποιός
4 ΜΠΕΤΣΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δημοτικός Υπάλληλος, Πρόεδρος ΟΑΣΝΑ
5 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Συνταξιούχος ΔΕΗ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1 ΖΕΡΒΟΣ  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ξενοδοχοϋπάλληλος
Δημοτικός Σύμβουλος «Λαϊκής Συσπείρωσης»
2 ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Καθηγητής
3 ΠΑΠΙΚΙΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Υπάλληλος ΔΕΗ, Δημοτικός Σύμβουλος «Λαϊκής Συσπείρωσης»
4 ΣΚΕΜΠΡΗ  ΤΖΕΝΗ Ξενοδοχοϋπάλληλος
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γιατρός, Βουλευτής

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1 ΚΛΙΝΑΚΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ Αγρότης
2 ΚΥΡΙΑΖΗΣ  ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Εθνική Βόλεϋ
3 ΝΟΒΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ -ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Γιατρός – Συνταξιούχος
4 ΠΑΡΛΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) Νοσηλεύτρια

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 ΚΑΒΒΑΔΑΣ  ΘΩΜΑΣ ΕΒΕ – Λογιστής
2 ΚΤΕΝΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) Εργατοαγρότης
3 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ Αγροτικός Γιατρός, Μέλος της ΕΟΕ του ΚΣ της ΚΝΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Βιομηχανική Εργάτρια, Μέλος ΔΣ Ομοσπ. ΓΤΠ, Πρ. Κλαδ. ΓΤΠ
2 ΕΞΑΡΧΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΚΟΣ) Οικοδόμος, Γραμ. ΠΑΜΕ
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Βιομηχανικός Εργάτης
4 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νοσηλευτής, ΠΑΜΕ Υγείας
5 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΕΒΕ – Ηλεκτρολόγος, Δημοτικός Σύμβουλος
6 ΤΣΟΥΜΑΝΗ  ΟΛΓΑ (ΟΛΥ) Δικηγόρος
7 ΤΣΩΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Μέλος Γραφείου Περιοχής Βορειοδυτικής Ελλάδας του ΚΚΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΓΚΙΚΑΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ Οικοδόμος, Πρόεδρος ΕΚ Θεσπρωτίας
2 ΔΗΜΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ Εμπορος, Δημοτικός Σύμβουλος
3 ΧΡΗΣΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) Μηχανικός

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1 ΛΑΜΠΑΔΑ ΧΑΡΑ Γιατρός, Μέλος Ν.Σ. Κοζάνης της ΚΝΕ
2 ΛΙΑΚΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Εργαζόμενη στο νοσοκομείο
3 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
4 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΣ Διοίκηση Επιχειρήσεων, Διεθνείς Οικονομικές Σχέσεις
5 ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Εργαζόμενος στη ΔΕΗ
6 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Υπάλ. ΕΣΥ
7 ΤΣΙΓΚΑ  ΕΥΘΥΜΙΑ Γεωπόνος, Ελ. Επαγγελματίας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΦΛΩΡΙΝΑ

1 ΒΕΡΤΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Μεταπτυχιακός φοιτητής, Μέλος της ΚΝΕ
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Εργαζόμενος στη ΔΕΗ
3 ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δικηγόρος
4 ΤΟΡΛΑΧΙΔΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Εμποροϋπάλληλος

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

1 ΔΟΒΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Γεωπόνος
2 ΖΕΓΑΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ Συνταξιούχος ΟΣΕ
3 ΤΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εκπαιδευτικός
4 ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Πτυχιούχος Χημικός

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εκπαιδευτικός
2 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εργάτης σε βιομηχανία ξύλου
3 ΝΤΑΓΚΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Εκπαιδευτικός

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ (ΛΙΝΑ) Χημικός
2 ΑΥΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Συνετ. Υπάλληλος, Τοπική Γραμματεία ΠΑΣΥ, Μέλος ΔΣ ΟΓΕ
3 ΒΡΥΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Νοσηλευτής, Περιφερειακός Σύμβουλος
4 ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΣ Εργ. Κέντρου Ηρακλείου, ΔΣ Ομοσπ. Οικοδόμων Ελλάδας,
Στέλεχος του ΠΑΜΕ
5 ΚΟΚΟΣΑΛΗ – ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Αρχαιολόγος, Μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων
6 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Γιατρός, Στέλεχος της ΔΗΠΑΚ γιατρών Ηρακλείου
7 ΣΚΕΠΑΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ηλεκτρονικός, Δημ. Σύμβ. Ηρακλείου, Λαϊκή Επιτροπή Αλικαρνασσού
8 ΣΚΥΒΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Φυσικός, Δημοτική Σύμβουλος Ηρακλείου
9 ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Κοινωνιολόγος, Δημοτικός Σύμβουλος Ηρακλείου, ΔΣ Ομοσπονδίας Γονέων Ηρακλείου
10 ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Συνταξ. Οικοδόμος,  Δημοτ. Σύμβουλος Μαλεβιζίου
11 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Οικοδόμος, Στέλεχος του ΠΑΜΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΧΑΝΙΑ

1 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Επαγγελματίας, Τοπική Γραμματεία ΠΑΣΕΒΕ, Πρόεδρος ποδοσφαιρικού σωματείου Ο.Φ.Χ «Παγχανιακός», ΔΣ τοπικού Παραρτήματος ΕΣΥΝ
2 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Εκπαιδευτικός, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Δασκάλων, ΔΣ Νομ. τμημ. ΑΔΕΔΥ
3 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Πολιτικός Επιστήμονας
4 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τεχνολόγος Γεωπόνος, Περιφερειακός Σύμβουλος, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
5 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Έμπορος, Δημοτικός Σύμβουλος Χανίων, ΔΣ Εμπορικού συλλόγου
Πρόεδρος Αθλ. Συλλ  «ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ»
6 ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος, Μέλος ΔΣ Ε.Κ. Χανίων, Τοπική Γραμματεία ΠΑΜΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ

1 ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Φυσικός Εφαρμογών ΕΜΠ
2 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Ιδιωτικός Υπάλληλος, ΔΣ συλλόγου γυναικών Ρεθύμνου
3 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Οικοδόμος, Πανελλαδική Επιτροπή ΠΑΜΕ
4 ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος, ΔΣ ιδιωτ.υπαλλήλων, Δημοτ.Συμβ Ρεθύμνου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΛΑΣΙΘΙ

1 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Φαρμακοποιός, Μέλος ομάδας γυναικών ΟΓΕ
2 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Συνταξ. Δημοσίου, Δημοτικός Σύμβουλος Ιεράπετρας
3 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Συνταξιούχος, Πρόεδρος Ενωσης  συνταξ. Μεραμβέλλου
4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Οικονομολόγος,
Δημοτικός Σύμβουλος Σητείας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Αχαϊα

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Οικοδόμος, ΔΣ Ομοσπονδία Οικοδόμων
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Οικονομολόγος
3 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Εργάτης, Πρόεδρος Σωματείου Τροφίμων και Ποτών Αχαϊας
4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Οικοδόμος, Δημοτικός Σύμβουλος Πάτρας
5 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ Αγρότης, Στέλεχος της ΠΑΣΥ, Δυτ. Αχαϊας
6 ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ Συνταξιούχος
7 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Οικονομολόγος, Τμήμα Οικονομίας της ΚΕ, Βουλευτής
8 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ Δημοσιογράφος, Δημοτικός Σύμβουλος Πάτρας
9 ΛΑΒΡΑΝΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ Φοιτήτρια, ΓΠ ΚΝΕ
10 ΛΑΪΝΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ Γιατρός
11 ΛΕΚΚΑ  ΕΛΕΝΗ Συνταξιούχος
12 ΜΠΙΡΛΗ  ΕΛΕΝΗ Ανεργη

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Ηλεία

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ Καθηγητής, Πρώην Δήμαρχος Ανδρίτσαινας
2 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ Καθηγήτρια, ΔΣ ΕΛΜΕ
3 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Πύργου
4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ Αγρότης, Στέλεχος ΠΑΣΥ, Ζαχάρω, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικού Συλλόγου Ηλείας
5 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ   ΙΩΑΝΝΑ Τραπεζοϋπάλληλος
6 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΕ, Περιφερειακός Σύμβουλος Αμαλιάδας
7 ΚΑΖΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ηθοποιός, Βουλευτής
8 ΤΣΑΣΗ  ΖΩΗ Ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Μεσσηνία

1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΟΦΙΑ Γιατρός στο Κέντρο Υγείας, Δημοτικός Σύμβουλος Πύλου
2 ΔΙΑΣΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Οδοντίατρος, Δημοτικός Σύμβουλος Καλαμάτας
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) Καθηγήτρια
4 ΚΑΤΣΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δικηγόρος, Σχήμα «Θεατρική Διαδρομή»
5 ΚΟΚΟΥΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Δάσκαλος, Δημοτικός  Σύμβουλος Τριφυλίας
6 ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Υπάλληλος του Δήμου, Στέλεχος του ΠΑΜΕ
7 ΛΑΖΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Οικοδόμος, «Λαϊκή Επιτροπή Φυτείας»

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Λακωνία

1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ Οικονομολόγος
2 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εργάτης, ΔΣ Σωματείου Ιδιωτ. Υπαλλήλων
3 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Συνταξιούχος
4 ΜΕΣΣΑΔΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ Οικοδόμος
5 ΧΟΥΜΠΑΥΛΗ-ΚΟΛΟΒΟΥ  ΠΙΤΣΑ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Νομός   Αρκαδία

1 ΑΔΑΜΗΣ  ΤΑΚΗΣ Οικοδόμος, Δημοτικός Σύμβουλος Κυνουρίας
2 ΓΟΝΤΙΚΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εφοριακός, Περιφερειακός Σύμβουλος
3 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Συνταξιούχος, ΔΣ ΠΕΑΕΑ – ΔΣΕ
4 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΒΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Μεγαλόπολης
5 ΠΑΝΟΥΣΗ  ΓΙΩΤΑ Μηχανικός, Μέλος ΔΣ ΕΚ Αρκαδίας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Αργολίδα

1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αγρότης, Στέλεχος ΠΑΣΥ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δημοσιογράφος
3 ΓΚΙΟΚΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΒΕ
4 ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Εργάτης, Μέλος ΔΣ Εργαζομένων στην Ενωση
5 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λογιστής

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Κορινθία

1 ΑΚΑΡΕΠΗ – ΑΡΜΕΝΑΚΑ  ΕΙΡΗΝΗ Χημικός
2 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ Εργάτης, Στέλεχος ΠΑΜΕ, Μέλος ΔΣ Σωματείου Φουλγκορ
3 ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ Εμπορος
4 ΜΠΡΑΒΟΣ  ΗΛΙΑΣ Καθηγητής
5 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΙΚΗ Εμπορος
6 ΤΣΑΡΜΠΟΥ  ΦΡΟΣΩ Ιδιωτ. Υπάλληλος, ΔΣ Σωματείου Ιδιωτ. Υπαλλήλων

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Ζάκυνθος

1 ΒΛΑΧΙΩΤΗ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ Ιδιωτ. Υπάλληλος, Στέλεχος ΠΑΜΕ, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτ. Υπαλλήλων
2 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δάσκαλος, Περιφερειακός Σύμβουλος
3 ΜΠΕΛΟΥΣΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Υδραυλικός, Γραμματέας ΠΑΣΕΒΕ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

Κεφαλλονιά – Ιθάκη

1 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Νοσηλεύτρια
2 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Δικηγόρος, Πρόεδρος Δικηγορικού Συλλόγου Κεφαλλονιάς
3 ΤΣΩΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ Υπάλληλος ΤΕΙ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΕΥΒΟΙΑ

1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εργάτης, Στέλεχος του ΠΑΜΕ
2 ΒΡΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ Δικηγόρος, Δημοτικός Σύμβουλος Καρύστου
3 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εργάτης, Μέλος ΔΣ Ε.Κ. Εύβοιας
4 ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου, Δημοτ. Σύμβουλος Μαντουδίου-Λίμνης-Αγ. Αννας
5 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ναυτεργάτης, Βουλευτής, Μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ
6 ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑ) Δασκάλα, Περιφερειακός Σύμβουλος Στερεάς, ΔΣ Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδας
7 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΑΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Συνταξιούχος
8 ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κτηνίατρος,
Δημ. Σύμβ. Χαλκίδας.  ΔΣ Νομ.Τμημ. ΑΔΕΔΥ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

1 ΖΑΡΚΑ – ΚΑΣΤΡΙΣΤΗ ΧΡΥΣΑΦΩ (ΧΡΥΣΑΝΘΗ) Αγρότισσα, ΔΣ Πολιστικού Συλλόγου Τραγάνας
2 ΚΑΡΑΠΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Βιομηχανικός Εργάτης, Πρόεδρος Σωματείου ΠΑΚΟ
3 ΝΤΙΝΟΥ-ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δικηγόρος, Δημοτ. Συμβ. Λαμίας,  Μέλος ΔΣ ΟΓΕ
4 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εργάτης ΛΑΡΚΟ, Πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου  Φθιώτιδας
5 ΠΑΠΠΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) Οικονομολόγος, Μέλος ΔΣ σωμ. ιδιωτ, υπαλλήλων Φθιώτιδας
6 ΤΣΕΤΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Υπάλληλος ΟΤΑ, Μέλος ΔΣ Εργατ. Κέντρου Φθιώτιδας
7 ΧΡΟΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γιατρός ΕΣΥ, Περιφερειακός Σύμβουλος, μέλος ΔΣ Ιατρικού συλλόγου Φθιώτιδας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εργάτης
2 ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Συνταξιούχος Τραπεζοϋπάλληλος
3 ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γεωπόνος, Μέλος ΔΣ Ελληνικής Σκακιστκής Ομοσπονδίας,
Δημοτικός Σύμβουλος Καρπενησίου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΦΩΚΙΔΑ

1 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εργάτης, Πρόεδρος ΕΚ Φωκίδας
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ιχθυολόγος, Δημοτικός Σύμβουλος Δωρίδας
3 ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ Ιδιωτ.υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Δελφών

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑ

1 ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γιατρός, Μέλος ΔΣ Ελληνοκουβανικού συνδέσμου Λειβαδιάς
2 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αγρότης, Μέλος Πανελλαδικής Γραμματείας ΠΑΣΥ,
Περιφερειακός Σύμβουλος Στερεάς
3 ΚΑΒΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Βιομηχανικός Εργάτης, Πρόεδρος Σωματείου Χημ. Βιομηχανίας Βοιωτίας, μέλος  ΔΣ Εργ.Κέντρου.Θήβας
4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ  - ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Εκπαιδευτικός, Πρόεδρος συλλόγου γυναικών Λειβαδιάς
5 ΞΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ιδ. Υπάλληλος, Δημοτικός σύμβουλος Τανάγρας
6 ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δικηγόρος, Δημοτικός Σύμβουλος Θήβας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

1 ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος
2 ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ Δικηγόρος
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γιατρός Πανεπιστημιακός
4 ΚΑΜΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Μέλος ΔΣ Ε.Κ. Λάρισας, Σωματείο Ιδ. Κλινικών
5 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Λάρισας
6 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ Αγρότης, Μέλος Γραμματείας ΠΑΣΥ, Δημοτικός Σύμβουλος Αγιάς
7 ΜΟΛΟΧΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Φαρσάλων
8 ΜΠΑΝΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Τυρνάβου, Αγροτοσυνδικαλιστής
9 ΣΚΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Λάρισας
10 ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Πρόεδρος Ε.Κ. Λάρισας, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
11 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ Αγρότισσα, Μέλος Συλλόγου Γυναικών Ελασσόνας

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Επαγγελματίας
2 ΚΩΤΗ – ΡΟΥΣΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) Σύλλογος Γυναικών
3 ΛΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γραμματέας της Νομαρχιακής Επιτροπής Μαγνησίας του ΚΚΕ
4 ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Βουλευτής, Δημοτικός Σύμβουλος
5 ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Στέλεχος ΚΝΕ
6 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Εκπαιδευτικός, ΠΑΜΕ Εκπαιδευτικών, Δημοτικός Σύμβουλος
7 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μεταλλεργάτης, Μέλος ΔΣ Ε.Κ. Βόλου, ΠΟΕΜ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1 ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Τρικάλων
2 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Βουλευτής, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
3 ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) ΠΑΜΕ Υγειονομικών
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΑΝΝΥ) Εργαζόμενη
5 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Μηχανικός, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Φαρκαδόνας
7 ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Εμποροϋπάλληλος, Μέλος ΔΣ Σωματείου Υπαλλήλων

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ  ΚΟΜΜΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος
2 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ Επαγγελματίας
3 ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΑ Αδιόριστη Εκπαιδευτικός, Μέλος ΔΣ σωματείου υπαλλήλων
4 ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Μέλος ΔΣ Ε.Κ. Καρδίτσας
5 ΜΠΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μέλος Γραμματείας ΠΑΣΥ, Περιφερειακός Σύμβουλος, Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
6 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Αγρότης, Αγροτοσυνδικαλιστής
7 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός

 

ΛΑΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

Ψηφοδέλτιο Επικρατείας ΛΑΟΣΚΟΡΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΟΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΥΡΡΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
ΤΣΙΚΝΙΑ-ΜΑΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΡΙΜΠΑΜΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΧΑΡΙΤΑΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΠΟΛΥΒΙΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΡΑΚΟΥΛΗ

ΣΥΡΙΖΑ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ 

Α΄ ΑΘΗΝΑΣ

1. Βούτσης Νίκος, Πολιτικός Μηχανικός
2. Ηλιόπουλος Νάσος, Οικονομολόγος- Γραμματέας Νεολαίας ΣΥΝ
3. Κορωνάκης Τάσος μελος Π.Γ του ΣΥΝ
4. Κυπριανίδου Ερμίνα, μέλος Π.Γ του ΣΥΝ, Χημικός
5. Κωνσταντοπούλου Ζωή, Δικηγόρος
6. Μαμουζέλος Γιάννης, Αθλητικογράφος
7. Μηλιός Γιάννης, Πανεπιστημιακός
8. Μουλόπουλος Βασίλης, Βουλευτής
9. Μπόλαρη Μαρία, Συνδικαλίστρια
10. Μπουζάνης Νίκος, Οικονομολόγος
11. Νικολακάκης Γ, Οδοντίατρος
12. Πεχλιβανίδου Ιφιγένεια,
13. Σαπουνά Αγγέλικα, Εκπαιδευτικός
14. Σχίζας Γιάννης, Ριζοσπ. Οικολόγοι
15. Τσίπρας Αλέξης, πρόεδρος ΚΟ ΣΥΡΙΖΑ
16. Χρυσοστομίδης Στέλιος, Οικονομολόγος-Δημοσιογράφος

Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

1. Αλεξόπουλος Απόστολος, Πανεπιστημιακός
2. Ασημακόπουλος Βασίλης, Δικηγόρος
3. Αυλωνίτου Ελένη, Εργοφυσιολόγος – Ερευνήτρια
4. Βαλαβάνη Νάντια, Συγγραφέας
5. Βαμβακάς Γιώργος, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Εργαζομένων Θυρωρών Ελλάδας
6. Δούρου Ρένα, μέλος Π.Γ του ΣΥΝ , Πολιτική αναλύτρια, συγγραφέας
7. Ήσυχος Κώστας, μέλος Π.Γ. του ΣΥΝ
8. Κατριβάνου Βασιλική, Σκηνοθέτης
9. Καφαντάρη Χαρά, Γεωλόγος
10. Κούκα Μαρίνα
11. Κουρουμπλής Παναγιώτης, Βουλευτής
12. Μανιός Νίκος, Γιατρός
13. Μαντάς Παναγιώτης, Γιατρός
14. Μπαλαούρας Μάκης, Τραπεζικός
15. Νταβανέλος Αντώνης, Δημοσιογράφος
16. Παπαδημούλης Δημήτρης, Βουλευτής
17. Παπαϊωάννου Γιώργος, Μέλος Γρ ΚΟΕ
18. Σακοράφα Σοφία Βουλευτής
19. Σαμιακού Νεφέλη, Δικηγόρος
20. Σκουρλέτης Πάνος, Γραφείο Τύπου ΣΥΡΙΖΑ
21. Στρατούλης Δημήτρης, Συντονιστής Εργατικής Πολιτικής ΣΥΡΙΖΑ, Διδάκτορας Εργασιακών Σχέσεων
22. Τατσόπουλος Πέτρος, Συγγραφέας
23. Τσακαλώτος Ευκλείδης, Πανεπιστημιακός

ΑΤΤΙΚΗ

1. Θεοδωράτου Κατερίνα, Δικηγόρος
2. Θεοχάρη Κατερίνα, Καθηγήτρια Αγγλικών
3. Λάππας Γιάννης
4. Μητρόπουλος Αλέξης, Εργατολόγος
5. Παϊτέρης Βασίλης, Μουσικός
6. Πάντζας Γιώργος, Ηθοποιός
7. Πριμικήρης Βασίλης Μέλος της ΚΠΕ του ΣΥΝ
8. Σκουρολιάκος Πάνος, Ηθοποιός
9. Σπανολιός Αντώνης
10. Στεργίου Ιωάννα, Λογίστρια
11. Σωτηρίου Ελένη, Κοινωνιολόγος

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

1. Γλένη Βίβιαν, Δικηγόρος
2. Δρίτσας Θοδωρής, Βουλευτής
3. Μανουσάκης Γρηγόρης, Δικηγόρος
4. Σταθακόπουλος Δημήτρης, Δικηγόρος
5. Σταματάκη Ελένη, Δημοτική Υπάλληλος
6. Φράγκου Λία, Ιδιωτική Υπάλληλος

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

1. Καρακώστα Εύη, Αρχιτέκτονας
2. Καρνέσης Σωτήρης, Εκπαιδευτικός
3. Κυλάκου Καίτη, Δικηγόρος
4. Λαφαζάνης Παναγιώτης, Βουλευτής
5. Παπαδόπουλος Κώστας
6. Συράκου Σταυρούλα
7. Ψαλτάκος Μιχάλης, Γιατρός

Α΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

1. Αρχοντόπουλος Γεώργιος, Υπάλληλος ΕΥΑΘ
2. Θεοδωρόπουλος Γιώργος, Πολιτκός Μηχανικός
3. Καλφακάκου Γλυκερία, Πανεπιστημιακός
4. Κατριβάνος Εμμανουήλ, Εκπαιδευτικός
5. Κερσανίδης Στράτος, Διοικητικός Υπάλληλος Ψυχιατρείου- κριτικός Κινηματογράφου
6. Κουράκης Τάσος, Βουλευτής
7. Μπένος Αλέξης , Πανεπιστημιακός
8. Ξεφτέρης Χρήστος, Υπάλληλος ΕΛΒΟ
9. Ουρεϊλίδης Ηλίας, Επόπτης Δημόσιας Υγείας, Υγιεινομολόγος
10. Πέρκα Πέττυ, Πολιτική Μηχανικός
11. Τεκίρδαλης Γεώργιος, Άνεργος , Βιολόγος
12. Χαραλαμπίδου Δέσποινα, Ιδιωτική Υπάλληλος
13. Χατζηγεωργίου Ελευθερία, Εκπαιδευτικός

Β΄ ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ

1. Αμμανατίδου Λίτσα , Βουλευτής
2. Αμπατζάς Κώστας, Δικηγόρος
3. Ζέρβα Ευαγγελία, Άνεργη
4. Πλωμαρίτης Στρατής, Γιατρός ΕΣΥ
5. Ρώσσιος Χρήστος, Γεωπόνος
6. Τσέλιου Ειρήνη, Φοιτήτρια

ΑΛΛΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΣΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ

1. Αθανασίου Κώστας, Συντονιστής Γρ. ΣΥΡΙΖΑ
2. Βίτσας Δημήτρης, γραμματέας της ΚΠΕ του ΣΥΝ
3. Ηρώ Διώτη ( Λάρισα) Βουλευτής
4. Θεωνάς Γιάννης, συνταξιούχος ΟΤΕ, Πρώην Ευρωβουλευτής
5. Καράμπελας Σταύρος Πρόεδρος ΕΔΗΚ
6. Κρεστενίτης Γιάννης, Πανεπιστημιακός
7. Κριτσωτάκης Μιχάλης ( Ηράκλειο) Βουλευτής
8. Μπαλάφας Γιάννης, Πολιτικός Μηχανικός, Διεύθυνση Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ
9. Μπαλτάς Αριστείδης, Πανεπιστημιακός
10. Πουλάκης Κώστας (Μαγνησία), Εκπαιδευτικός, Περιφερειακός Σύμβουλος Θεσσαλίας
11. Σαπουνάς Γιώργος, Καθηγητής
12. Χατζησοφιά Άννα, Σεναριογράφος- Ηθοποιός
13. Χριστοδουλοπούλου Τασία, δικηγόρος

 

ΔΗΜ.ΑΡ. – Στο Επικρατείας Μπέζος και Κοταμανίδου

Α ΑΘΗΝΑΣ

1 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ

2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3 ΒΑΣΗΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4 ΓΙΟΜΠΑΖΟΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

5 ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ

6 ΕΥΤΑΞΙΑ ΜΟΝΙΚΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

7 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

8 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΔΩΡΑ

9 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΑΡΗΣ

10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

11 ΚΛΑΔΟΥΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

12 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

13 ΜΑΤΣΑΓΓΑΝΗΣ ΜΑΝΟΣ

14 ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

15 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

16 ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

17 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

18 ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ

19 ΣΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

20 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΣΑ

21 ΤΣΙΤΗΛΟΥ ΣΟΝΙΑ

Β ΑΘΗΝΑΣ

1 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ

2 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

5 ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

8 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9 ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΤΑΣΟΣ

10 ΔΑΣΚΑΛΑΚΟΥ ΔΟΜΝΑ

11 ΖΗΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

12 ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

13 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

14 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΩ

15 ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΛΕΚΑ

16 ΚΟΝΤΑΞΗ ΕΦΗ

17 ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

18 ΚΟΥΤΣΟΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19 ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

20 ΛΑΤΖΩΝΑ ΤΖΕΝΗ

21 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

22 ΛΙΟΝΑΡΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

23 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

24 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

25 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

26 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

27 ΜΠΑΓΕΩΡΓΟΣ (ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΣ) ΣΤΕΦΑΝΟΣ

28 ΜΠΑΧΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

29 ΜΠΟΣΙΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

30 ΜΠΡΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

31 ΝΕΦΕΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

32 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΦΗ

33 ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ)

35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

36 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

37 ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)

38 ΠΛΟΥΜΗ ΣΟΦΙΑ

39 ΠΟΝΗΡΙΔΟΥ ΕΥΗ

40 ΣΙΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

41 ΣΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

42 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

43 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΑΣΟΣ

44 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΘΡΑΣΟΣ

45 ΧΑΤΖΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

46 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Α ΠΕΙΡΑΙΑ

1 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

2 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΝΟΤΗΣ

3 ΜΑΓΕΙΡΟΥ ΕΛΕΝΑ

4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

5 ΡΕΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

6 ΤΣΙΑΛΤΑ ΣΟΦΙΑ

7 ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

8 ΧΡΥΣΟΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

Β ΠΕΙΡΑΙΑ

1 ΓΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

2 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

3 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

4 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5 ΚΑΝΟΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

6 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

7 ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ

8 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

9 ΜΠΟΥΡΙΑΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

10 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

11 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΓΟΥΡΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ

2 ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ)

3 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΥ)

4 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5 ΚΥΡΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

6 ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ)

7 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

8 ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

9 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

11 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

12 ΣΚΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13 ΣΠΗΛΙΩΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

14 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

15 ΤΖΙΒΕΛΕΚΑ ΓΙΩΤΑ

ΔΡΑΜΑΣ

1 ΑΘΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

3 ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

4 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΕΒΡΟΥ

1 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

3 ΠΑΝΑΓΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

4 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

5 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ

6 ΤΖΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

1 ΛΑΛΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΣΠΙΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

4 ΤΣΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5 ΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

6 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΞΑΝΘΗΣ

1 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

2 ΔΕΛΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

3 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

4 ΚΑΡΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΓΛΟΥ ΣΑΜΗ

5 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ

1 ΔΑΜΩΝ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

2 ΙΛΜΠΑΙ ΝΤΕΛΗ

3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΩΝΗ

4 ΤΣΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

5 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1 ΔΕΒΕΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2 ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΤΑΣΟΣ

3 ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

4 ΜΕΓΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

5 ΜΠΕΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

6 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3 ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΠΑΝΟΣ

4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

5 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

6 ΠΑΥΛΟΒΙΤΣ ΑΛΚΗΣ

7 ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΥ ΑΜΦΙΤΡΗΤΗ

8 ΧΑΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

1 ΜΑΥΡΗ ΜΑΝΙΑ

2 ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

3 ΞΕΣΤΕΡΝΟΥ ΒΑΣΩ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ

2 ΓΙΩΤΑΣ ΘΕΜΙΣ

3 ΖΟΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

4 ΛΕΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

5 ΜΑΧΙΜΑΡΗ ΕΦΗ

6 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7 ΤΣΑΚΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΩΚΙΔΑΣ

1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

2 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

3 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΙΜΟΣ

2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

3 ΖΕΡΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

5 ΚΑΡΑΠΑΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1 ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

2 ΕΥΤΑΞΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

4 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5 ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1 ΚΩΛΕΤΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2 ΛΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

4 ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

5 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

6 ΦΡΟΥΣΙΟΥ ΛΙΑ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

3 ΚΟΥΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4 ΣΚΡΟΥΜΠΕΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

5 ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

3 ΚΑΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

4 ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

5 ΤΡΟΧΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

7 ΧΑΛΒΑΤΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

1 ΚΑΛΑΠΟΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2 ΚΑΡΑΝΤΖΟΛΑ ΕΛΕΝΗ

3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

4 ΜΠΑΚΡΥΣΙΩΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ

5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

6 ΜΠΕΡΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

7 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ)

2 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΑΒΕΡΚΙΟΣ

3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΑ

4 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ)

5 ΧΑΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2 ΜΠΕΛΟΥΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

3 ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1 ΚΑΜΟΝΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ

2 ΜΩΡΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

3 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΤΑΣΟΣ

4 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

1 ΑΡΑΒΟΥ -ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

2 ΚΑΠΑΤΟΣ

3 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 ΚΑΛΦΑ ΔΙΚΑΙΑ

2 ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΜΑΚΗΣ

3 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

2 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

4 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

5 ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

6 ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΛΙΤΣΑ

7 ΚΑΡΑΝΤΕΜΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

8 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

9 ΚΛΑΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

10 ΜΙΧΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ)

11 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΛΑΣHΘΙΟΥ

1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2 ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

3 ΚΟΙΝΑΣ ΝΙΚΟΣ

4 ΦΙΝ ΜΑΙΚ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2 ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

3 ΜΗΝΑΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

4 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑ

ΧΑΝΙΩΝ

1 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

2 ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

3 ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

4 ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

5 ΣΧΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

6 ΤΟΠΑΛΗ ΚΑΙΤΗ

Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

5 ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

6 ΓΟΥΡΓΟΥΡΗ ΦΑΝΗ

7 ΔΡΟΓΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

8 ΖΟΡΚΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

9 ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

10 ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

11 ΚΟΝΤΕΛΕΤΖΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ

12 ΚΟΥΤΣΟΜHΤΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

13 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

14 ΞΗΡΟΤΥΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ

15 ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

16 ΣΙΩΜΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

17 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

18 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

19 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΑΝΑΗ

20 ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΛΗ

Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1 ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ

2 ΔΡΑΓΑΣ ΑΔΑΜ

3 ΚΟΥΤΡΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

4 ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

5 ΠΑΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

6 ΤΣΑΚΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

7 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΚΑΙΤΗ

8 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

9 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

1 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΦΑΝΗ

2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

3 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

4 ΜΕΝΤΙΡΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

5 ΤΣΑΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

6 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

1 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ

4 ΣΠΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕΛΛΑΣ

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ

2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ)

4 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΑ

5 ΤΥΡΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

1 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ)

2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

3 ΜΠΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

4 ΧΑΛΙΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

5 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

6 ΧΑΤΧΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΕΡΡΩΝ

1 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΝΑ

2 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

3 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

5 ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

7 ΤΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

8 ΤΡΟΥΠΑΚΗ ΖΩΗ

9 ΦΩΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1 ΒΑΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2 ΟΦΛΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ

3 ΠΑΝΟΥ ΜΑΚΗΣ

4 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

5 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΡΟΥΛΑ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

2 ΚΛΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

3 ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4 ΛΑΪΟΣ-ΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

5 ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

6 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

7 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ

ΛΑΡΙΣΑΣ

1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

5 ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

6 ΚΑΣΣΑΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

7 ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

8 ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΗ

9 ΜΥΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

10 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

11 ΨΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1 ΓΑΡΔΙΚΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2 ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΥ ΕΥΗ

3 ΛΑΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ

5 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

6 ΜΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΡΙΣ

7 ΤΖΑΛΑΒΡΕΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4 ΜΠΟΥΓΛΑ ΒΙΚΥ

5 ΠΑΠΑΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

6 ΡΟΣΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

7 ΣΠΑΘΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

ΑΡΤΑΣ

1 ΚΑΡΙΝΟΥ-ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΥΓΕΡΙΝΗ

2 ΚΑΤΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

3 ΜΗΤΣΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4 ΜΠΑΡΠΑΣ ΝΙΚΟΣ

5 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

3 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

2 ΖΑΨΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3 ΜΑΤΙΚΑ ΧΡΥΣΑ

4 ΣΙΑΚΑΡΗΣ ΝΤΙΝΟΣ

5 ΣΚΟΠΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

6 ΣΟΦΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

7 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ

2 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

3 ΠΕΠΟΝΗΣ ΧΑΡΗΣ

4 ΣΟΥΡΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2 ΝΑΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

3 ΠΑΛΑΙΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1 ΒΟΥΒΩΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

3 ΣΤΕΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

1 ΓΚΕΚΑ ΕΛΕΝΗ

2 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΤΖΟΥΛΗΣ

3 ΠΑΣΧΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

4 ΣΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

5 ΤΖΙΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

6 ΤΖΗΚΑΛΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

7 ΤΣΙΚΑΡΔΑΝΗ ΝΤΟΡΑ

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗ ΚΑΙΤΗ

3 ΜΕΛΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

4 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ

2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

4 ΜΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

5 ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

6 ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

7 ΠΑΛΗΟΚΩΣΤΑ ΒΑΣΩ

8 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

9 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

10 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

11 ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ

ΑΧΑΙΑΣ

1 ΑΚΤΥΠΗ ΑΝΘΗ

2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

3 ΑΛΜΠΑΝΗ ΛΕΝΑ

4 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

5 ΚΡΙΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

6 ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ)

7 ΛΕΚΑΤΣΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΗΛΙΑΣ

8 ΜΑΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9 ΠΑΓΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

11 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ

12 ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ

1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4 ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

5 ΜΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

6 ΣΚΟΥΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

7 ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

8 ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ

ΛΕΣΒΟΥ

1 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

2 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3 ΛΟΓΓΙΟΖ (ΛΟΓΓΙΟΥ) ΚΛΕΟΝΙΚΗ

4 ΝΤΕΚΑΣΤΡΟ ΕΣΘΗΡ

5 ΣΠΙΛΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΑΜΟΥ

1 ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

2 ΚΝΗΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

3 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΧΙΟΥ

1 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΣ

2 ΖΟΥΜΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

3 ΘΕΟΤΟΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4 ΨΑΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ


«Πρέπει να σπάσει το διεφθαρμένο πολιτικό σύστημα» 

Η Δημοκρατική Αριστερά διεκδικεί την αλλαγή πορείας της χώρας δήλωσε ο Φώτης Κουβέλης, ζητώντας την ενίσχυση του κόμματός του στις εκλογές.

Υπάρχει ο δρόμος για μια άλλη Ελλάδα, είπε ο πρόεδρος της ΔΗΜΑΡ και πρόσθεσε ότι «δεν μας αρμόζει μια κοινωνία διαλυμένη. Δεν μας αρμόζει μια νέα γενιά χωρίς όνειρα. Δεν μας αρμόζει ένας λαός χωρίς αισιοδοξία».

Στον πυρήνα της ελληνικής κρίσης, είπε ο κ. Κουβέλης, βρίσκεται το πολιτικό σύστημα, που, με κύρια ευθύνη της ΝΔ και του ΠΑΣΟΚ, δημιούργησε την κοινωνία των μεγάλων ανισοτήτων, οικειοποιήθηκε τη δημόσια διοίκηση, οδήγησε τη χώρα στο τέλμα της διαφθοράς.

Η διαπλοκή, σημείωσε, έλαβε μεγάλες διαστάσεις, καθώς μεγάλα έργα και κάθε λογής κρατικές προμήθειες υποτάχθηκαν σ” αυτήν και προσέβαλαν το δημόσιο συμφέρον.

Ο δικομματισμός, λειτούργησε ως μηχανισμός πελατειακής εκπροσώπησης των συμφερόντων ορισμένων ομάδων, τόνισε ο κ. Κουβέλης, ενώ για το πρόβλημα της διαφθοράς υπογράμμισε ότι «διαχύθηκε σε πολλαπλά επίπεδα, με άμεσες τις αρνητικές συνέπειες στην οικονομία και στην κοινωνία. Αυτό το διεφθαρμένο πολιτικό σύστημα πρέπει να σπάσει, να ανατραπεί».

Ο πρόεδρος της ΔΗΜΑΡ είπε ότι οι πολίτες γνωρίζουν τους υπεύθυνους, τους ενόχους της σημερινής κατάστασης και δεσμεύθηκε για διαρκή αγώνα του κόμματός του με στόχο τη νίκη στις εκλογές.

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ / ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ

Ακολουθεί αναλυτικά το ψηφοδέλτιο Επικρατείας:

Κουϊκ Τέρενς, εκπρόσωπος κινήματος
Γιαννάκης Μιχαήλ, γενικός γραμματέας κινήματος
Στανωτάς – Τόγκας Σωτήριος, δημοσιογράφος
Ζάππα Κωνσταντίνα (Ντίνα), επιχειρηματίας
Βάμβουκας Γεώργιος, καθηγητής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Θεοφανίδης Ιωάννης, ναύαρχος ε.α
Κατσανεβάκη Δέσποινα, Αντικύθηρα
Καραϊσκάκη Χρυσούλα, Αη Στράτης
Γιαμαίου Βασιλική, Αγαθονήσι
Στάθης Νικόλαος, πρώην Σύμβουλος Επικρατείας
Κοντομάρης Ευτύχης, πολιτικός μηχανικός
Τσελέντης Γεράσιμος (Ακης), σεισμολόγος, καθηγητής πανεπιστημίου

 

 

 

 

© 2014 www.giparakis.gr - All Rights Reserved.

Scroll to top